• راه حل های کاربردی سیپکو
  • طراحی سایت به صورت اختصاصی
  • توسعه وب سایت


خدمات طراحی وب سایت

برنامه نویسی اختصاصی برنامه نویسی بر اساس ایده شما

برنامه نویسی حرفه ای بر اساس نیاز مشتری، رعایت استانداردهای جهانی، بروز بودن سطح اطلاعات در برنامه نویسی تحت وب، امنیت تضمین شده و بالابودن سرعت پیاده سازی از مواردی است که در بخش برنامه نویسی سیپکو ارائه می گردد.

 
بهینه سازی سایت سئو

بالا بردن رتبه در نتیجه گوگل به معنای بالابردن کاربران مشتاق و مخاطبین اصلی محصول، خدمات و در کل وب سایت شما می باشد، تاثیر اصلی این مطلب در فروش و درآمد وب سایت نیز بسیار قابل لمس می باشد. این خدمت از جزئی از خدمات سیپکو می باشد.

 
برنامه نویسی آندروید و IOS ساخت app برای گوشی های هوشمند

برنامه های موبایل می توانند مکملی برای هر وب سایت باشند و همچنین می توان بصورت مجزا آن ها را راه کارهایی نوین در زمینه ارائه رسانه دانست. ساخت برنامه های موبایل یکی از خدمات نوین سیپکو می باشد.

 
مالتی مدیا طراحی سی دی مالتی مدیا

طراحی و پیاده سازی سی دی مالتی مدیا، با تکنولوژی فلش اکشن اسکریپت 3، افتر افکت، مایا و فلکس در بخش مالتی مدیا سیپکو ارائه می گردد. از امکانات خاص این سی دی ها می توان از امکان ویرایش و مدیریت آنهای توسط مشتری یاد کرد.

 
هاست و دامنه سرور های همیشه برقرار و پرسرعت

سیپکو، دارای سرورهای قدرتمند و کاملا اختصاصی می باشد. نگهداری این سرورها بر عهده تیم قدرتمندیست که سالها در این زمینه تجربه داشته اند.
در صورت تمایل می توانید ثبت دامنه و هاست را آنلاین انجام دهید.

 
طراحی وب سایت متفاوت در گرافیک و پیاده سازی

سیپکو، طراحی وب سایت را هم از بعد گرافیک و هم از بعد پیاده سازی برروی سیستم مدیریت محتوای محتوانگار با بالاترین کیفیت ممکن ارائه می دهد.

 

خدمات مشاوره ای

 
مشاوره مشاوره در ارتباط با کسب کار اینترنتی

آماده سازی پیش نیازهای یک تجارت موفق بسیار مهم و حیاتیست. سیپکو با داشتن کادر مدیریتی موفق و باتجربه آماده ارائه خدمات مشاوره کسب کار می باشد.

 
طراحی کمپین تبلیغات اینترنتی طراحی و پیاده سازی کمپین مارکتینگ اینترنتی

مرحله نهایی راه اندازی کسب کار و موفقیت یک وب سایت بازاریابی اینترنتی ست که این خدمات درقالب پکیج بازاریابی اینترنتی و پس از برگزاری جلسه بازاریابی ارائه می گردد.

 

خدمات دیگر

 
برگزاری کنفرانس سخنرانی و برگزاری کنفرانس تخصصی

یکی از اساس کیفیت بالای سیپکو، بروز بودن اطلاعات مهندسین این مجموعه می باشد، همین امر باعث می گردد، تبادل و سخنرانی در ارتباط با موضوعات تخصصی طراحی وب سایت جزئی از علایق و خدمات سیپکو باشد.

 
دوره تخصصی طراحی سایت برگزاری کلاسهای آموزشی

برگزاری کلاسهای آموزشی در زمینه طراحی وب سایت، برنامه نویسی تحت وب، سئو و... از جمله خدمات سیپکو می باشد. دوره های آموزشی فوق یکبار در سال به مدت سه ماه برگزار می گردد.