موقعیت شما
خلاصه خدمات

خدمات شرکت سیپکو شامل طراحی وب سایت شرکتی ٫ طراحی سایت فروشگاهی٫ بهینه سازی سایت ٫ برنامه نویسی آندروید ٫ برنامه نویسی ios ٫ مشاوره و آموزش میباشد. کیفیت بالای خدمات شرکت سیپکو باعث شده است ما همیشه خدماتی را ارائه دهیم که در آن ها بهترین و بالاترین کیفیت را داشته باشیم.

قیمت مناسب

با کیفیت

سریع

 

 


توسعه پذیری

با توجه به طراحی و نحوه اجرای این سامانه تمامی بخش های آن قابل تغییر و توسعه و همچنین اضافه شدن بخش های جدید درون سامانه با توجه به نیاز مشتری را خواهد داشت.

 
قالب پذیری

ما به ازای هر مشتری قالبی متناسب با امکانات مورد نیاز مشتری و همچنین ظاهر مورد نیاز مشتری طراحی می کنیم. این طراحی بر اساس آخرین دستاورد های حوزه طراحی قالب می باشد. البته این قالب با سامانه به صورت کامل می تواند تطبیق داده شود.

 
 
جامعیت

این سیستم امکاناتی را که سیستم های محتوا ساز بین المللی دارا می باشند را دارا ست. این به صورت کامل توسط متخصصان این حوزه قابل دفاع می باشد.

 
بهینه سازی سایت

با توجه به بهینه سازی های انجام شده بر روی این سامانه می توانیم سرعت اجرای عملیات ها را به صورت شگرفی در مقایسه با سایر سیستم ها مشاهده کنیم.

 
 
امنیت

با توجه به این که این محتوا ساز از پایه توسط مجموعه سیپکو طراحی شده است مباحث امنیتی به صورت کامل در آن دیده شده است و می تواند به صورت کامل در برابر حمله های احتمالی جهت خرابی ویا دزدی اطلاعات مقاومت کند.

 
کنترل پنل مدیریتی

دسترسی به تمامی بخش های سامانه در کنترل پنل مدیریتی امکان پذیر است. این کنترل پنل به صورت ساختیافته ای دسترسی های شما را کنترل و امکان تغییرات گسترده ای در اختیار شما می گذارد.

 
چند زبانه بودن
 

درون این محتوا ساز شما می توانید زبان های مختلف سایت خود را مدیریت کنید. این مدیریت به صورتی است که به صورت کامل می توانید محتواهای زبان های مختلف را به صورت مجزا درون سیستم داشته باشید و بر اساس نیاز به قسمت های مختلف منتقل کنید.

 
قالب اختصاصی صفحه

شما قالبی اختصاصی خواهید داشت.  مثلا شما سایتی برای مجموعه تولیدی خود دارید که دارای یک قالب رسمی برای شرکت شماست. حال برای بخش باشگاه مشتریان نیاز به قالبی جذاب بر اساس مشتریان خود دارید. این سامانه به صورت کامل این امکان را برای شما فراهم می کند.

 
راهنمای کامل

درون کنترل پنل مدیریتی دکمه راهنما در هر بخش می تواند راهنمای کامل استفاده از این سیستم را در اختیار شما قرار دهد. این راهنما علاوه بر آموزش هایی است که کارشناسان ما برای شما ترتیب می دهند.

 
امکان توسعه بخش های جدید

با توجه به نیاز خود ممکن است بخشی وجود نداشته باشد که بتواند نیاز شما را پوشش بدهد. به عنوان مثال می خواهید فرم ثبت سفارشی ویژه خود داشته باشید. این فرم نیاز به توسعه ویژه شما دارد. این امکان با هزینه ای قابل قبول برای شما در اسرع وقت اجرا خواهد شد.