موقعیت شما
مدیریت محتوای داینامیک

شما می توانید کلیه امکانات مدیریت محتوای داینامیک را از فایل امکانات مشاهده کنید. لینک دانلود
مدیریت محتوای داینامیک یک ساختار نرم افزاری برای مدیریت کامل بر وب سایت شما می باشد. این موضوع به این معنی است که شما بتوانید تمام قسمت های سایت خود را از طریق پنل کنترل کنید.
برای واضح شدن بهتر است به این مثال توجه کنید که شما فرض کنید می خواهید یک صفحه برای ارائه محصول جدید یا خدمات جدید خود ایجاد کرده و در آن به معرفی محصول خود بپردازید. این کار در مدیریت محتوا با ایجاد یک مطلب و یک منو به راحتی امکان پذیر است.
حال فرض کنید می خواهید در این صفحه درخواست مشتریان خود برای دریافت محصول یا خدمت را داشته باشید. برای این کار فرم ثبت اطلاعات به راحتی ایجاد می کنید و درخواست های مشتریان برای شما ایمیل می شود.
همچنین می توانید برای افراد بروشورهای خود را آپلود کرده تا آنها بتوانند به آن دسترسی داشته باشند.

می توانید الان ببینید که مدیریت محتوای داینامیک چقدر به شما در ارائه خود کمک کند. البته شاید این سوال پیش بیاید که این عملیات ها نیاز به آموزش و یادگیری شما دارد. خود صد در صد اینگونه است. ما پس از تحویل وب سایت جلسات آموزشی برای شما برگزار می کنیم. تازه علاوه بر تمام این آموزش ها راهنمای کاملی از وب سایت داخل پنل مدیریت شما وجود دارد که می توانید از آن استفاده کنید . همچنین از بخش های پشتیبانی ما نیز استفاده کنید.

مشاوره رایگان و سفارش


بهترین راه برای طراحی وب سایت، مشاوره قبل از هر تصمیمی در رابطه با آن وب سایت است، این کار با تماس شما با یکی از مشاورین ما صورت می گیرد، برای این امر شما دو راه ساده و سریع در پیش روی خود دارید. راه اول تماس تلفنی ست و راه دوم استفاده از فرم آنلاین سفارش پروژه است، که با تکمیل آن مشاورین ما با شما تماس خواهند گرفت و اطلاعات لازم در ارتباط با طراحی وب سایت شما را در اختیارتان خواهند گذاشت.

 
سفارش پروژه و مشاوره رایگان
سفارش پروژه طراحی وب سایت یا مشاوره رایگان
تلفن مشاوره در زمینه طراحی وب سایت