• راه حل های کاربردی سیپکو
  • طراحی سایت به صورت اختصاصی
  • توسعه وب سایت
خدمات طراحی وب سایت

خدمات طراحی وب سایت

برنامه نویسی بر اساس ایده شما برنامه نویسی حرفه ای بر اساس نیاز مشتری، رعایت استانداردهای جهانی، بروز بودن سطح اطلاعات در برنامه نویسی تحت وب، امنیت تضمین شده و بالابودن سرعت پیاده سازی از مواردی است که در بخش برنامه نویسی سیپکو ارائه می گردد.

اطلاعات بیشتر

محصولات طراحی وب سایت 

 
 
مدیریت محتوای داینامیک

تغییرات در صفحات وب سایت، ویرایش، اضافه و یا حذف متون، تصاویر و ویدئوی وب سایت، به راحتی نوشتن در سالنامه.

 
 
فروشگاه اینترنتی

ایجاد وبسایت فروشگاه اینترنتی با امکانات قوی و در عین حال ساده برای کاربران، همراه با سیستم مدیریت. امکان پرداخت با کارتهای شتاب، ویزاکارت، حضوری و...

 
 
نرم افزار های هوشمند

اپلیکیشن موبایل ( آندروید و آیفون ) برای معرفی شرکت٫ اپ تخصصی :رستوران٫ خبری٫ فروشگاه٫ سمینار٫ بانک اطلاعات و اپ بر اساس ایده شما.

 
اجرای ایده های شما

برنامه نویسی حرفه ای بر اساس نیاز مشتری، رعایت استانداردهای جهانی،امنیت تضمین شده در بخش برنامه نویسی سیپکو ارائه می گردد

img
 
شرکت طراحی وب سایت سیپکو بر اساس نیاز بازار طراحی سایت ، محصولات بسیار کاربردی ( طراحی وب سایت ) و پیشرفته ای را تولید کرده است، محصولات فوق با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های طراحی وب برنامه نویسی و اجرا شده است. این بدان معناست که طراحی سایت، همراه با نرم افزارهای سیپکو مکمل بسیار قدرتمندی برای ایجاد یک وب سایت خواهد بود. طراحی وب سایت در سالهای اخیر بسیار تغییر کرده است و این تغییرات باعث شده است که سیپکو محصولات خود را در زمان بندی های مختلف بروزرسانی کند، همچنین امنیت در سایت بسیار مهم می باشد که این مطلب نیز در محصولات سیپکو گنجانده شده است.

 

خدمات سیپکو

برنامه نویسی حرفه ای بر اساس نیاز مشتری، رعایت استانداردهای جهانی، بروز بودن سطح اطلاعات در برنامه نویسی تحت وب، امنیت تضمین شده و بالابودن سرعت پیاده سازی از مواردی است که در بخش برنامه نویسی سیپکو ارائه می گردد.جدیدترین مطالب

مراحل طراحی وب سایت در سیپکو

 
1
 
کشف

در مورد فعالیت شما، رقبای شما و بهترینهای صنعت شما تحقیقات لازم انجام می شود. و طراحی وب سایت رقبا مورد نقد و بررسی دقیق قرار می گیرد.

2
 
برنامه ریزی

با استفاده از اطلاعات بدست آمده در مرحله اول، پروژه طراحی سایت شما برنامه ریزی می شود و بودجه، زمان بندی، تکنولوژی و تاریخ تحویل تعیین می گردد.

3
 
ایده

با در دست داشتن استراتژی و نیازهای پروژه طراحی وب سایت، در این مرحله ایده پردازی صورت می گیرد، بدین معنا که بهترین راه حل های برای پیاده سازی پروژه انتخاب می شوند.

 
4
 
ساخت

رحله اجرا در طراحی وب سایت، با استفاده از تکنولوژی ها و راه حل های انتخاب شده صورت می گیرد. طراحی و پیاده سازی جز این مرحله می باشد.

5
 
نهایی سازی

آزمایش محصول نهایی، اطمینان از کیفیت، کارایی ودسترسی آسان برای مخاطب پروژه طراحی وب سایت. در این مرحله محصول قابل ارائه می باشد.

6
 
گسترش

زمانی که پروژه طراحی وب سایت به پایان رسید، زفره مدیا مسیری رابرای رشد و گسترش پروژه طراحی سایت در اختیار صاحب امتیاز محصول قرار می دهد.

 

مهمترین اصل خدمت رسانی

مهمترین اصل خدمت رسانی

خدمات شرکت سیپکو شامل طراحی وب سایت شرکتی ٫ طراحی سایت فروشگاهی٫ بهینه سازی سایت ٫ برنامه نویسی آندروید ٫ برنامه نویسی ios ٫ مشاوره و آموزش میباشد. کیفیت بالای خدمات شرکت سیپکو باعث شده است ما همیشه خدماتی را ارائه دهیم که در آن ها بهترین و بالاترین کیفیت را داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر