• راه حل های کاربردی سیپکو
  • طراحی سایت به صورت اختصاصی
  • توسعه وب سایت
خدمات طراحی وب سایت

خدمات طراحی وب سایت

برنامه نویسی بر اساس ایده شما برنامه نویسی حرفه ای بر اساس نیاز مشتری، رعایت استانداردهای جهانی، بروز بودن سطح اطلاعات در برنامه نویسی تحت وب، امنیت تضمین شده و بالابودن سرعت پیاده سازی از مواردی است که در بخش برنامه نویسی سیپکو ارائه می گردد.

اطلاعات بیشتر

محصولات طراحی وب سایت 

 
 
مدیریت محتوای داینامیک

تغییرات در صفحات وب سایت، ویرایش، اضافه و یا حذف متون، تصاویر و ویدئوی وب سایت، به راحتی نوشتن در سالنامه.

 
 
فروشگاه اینترنتی

ایجاد وبسایت فروشگاه اینترنتی با امکانات قوی و در عین حال ساده برای کاربران، همراه با سیستم مدیریت. امکان پرداخت با کارتهای شتاب، ویزاکارت، حضوری و...

 
 
نرم افزار های هوشمند

اپلیکیشن موبایل ( آندروید و آیفون ) برای معرفی شرکت٫ اپ تخصصی :رستوران٫ خبری٫ فروشگاه٫ سمینار٫ بانک اطلاعات و اپ بر اساس ایده شما.

 
اجرای ایده های شما

برنامه نویسی حرفه ای بر اساس نیاز مشتری، رعایت استانداردهای جهانی،امنیت تضمین شده در بخش برنامه نویسی سیپکو ارائه می گردد

img
 
شرکت طراحی وب سایت سیپکو بر اساس نیاز بازار طراحی سایت ، محصولات بسیار کاربردی ( طراحی وب سایت ) و پیشرفته ای را تولید کرده است، محصولات فوق با استفاده از جدید ترین تکنولوژی های طراحی وب برنامه نویسی و اجرا شده است. این بدان معناست که طراحی سایت، همراه با نرم افزارهای سیپکو مکمل بسیار قدرتمندی برای ایجاد یک وب سایت خواهد بود. طراحی وب سایت در سالهای اخیر بسیار تغییر کرده است و این تغییرات باعث شده است که سیپکو محصولات خود را در زمان بندی های مختلف بروزرسانی کند، همچنین امنیت در سایت بسیار مهم می باشد که این مطلب نیز در محصولات سیپکو گنجانده شده است.

 

خدمات سیپکو

برنامه نویسی حرفه ای بر اساس نیاز مشتری، رعایت استانداردهای جهانی، بروز بودن سطح اطلاعات در برنامه نویسی تحت وب، امنیت تضمین شده و بالابودن سرعت پیاده سازی از مواردی است که در بخش برنامه نویسی سیپکو ارائه می گردد.جدیدترین مطالب

شرکت سیپکو با داشتن کادر متخصص طراح و برنامه نویس ،طراحی سایت های حرفه ای برای تمامی مشاغل و افراد مختلف را به صورت تخصصی با در نظر گرفتن عملیات سئو انجام می دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر و نیز مشاوره تخصصی می توانید با شماره تلفن 66090952 و یا ایمیل info@sypco.ir در ارتباط باشد.

 

مهمترین اصل خدمت رسانی

مهمترین اصل خدمت رسانی

خدمات شرکت سیپکو شامل طراحی وب سایت شرکتی ٫ طراحی سایت فروشگاهی٫ بهینه سازی سایت ٫ برنامه نویسی آندروید ٫ برنامه نویسی ios ٫ مشاوره و آموزش میباشد. کیفیت بالای خدمات شرکت سیپکو باعث شده است ما همیشه خدماتی را ارائه دهیم که در آن ها بهترین و بالاترین کیفیت را داشته باشیم.

اطلاعات بیشتر